Cestovní pojištění

Česká pojišťovna nabízí dárek k cestovnímu pojištění

Publikováno: 17.srpen 2012

Sjednání cestovního pojištění je velmi nutným atributem před dlouho očekávanou dovolenou. Turisté mají řadu možností, jak pojištění sjednat. Většinou zvolí online pojištění. Je to pohodlné a hlavně rychlé. U České pojišťovny jej lze sjednat i přes aplikaci pro chytré mobilní telefony, nebo přes facebookové stránky ČP. Pojištění sjednané přes web pak vyjde určitě levněji.

Česká pojišťovna nabízí slevu 10 %, pokud si cestovní pojištění sjednáte prostřednictvím webu. Ovšem nabízí i snížení ceny o 20 %, a to právě když využijete Facebook ČP. To však není všechno. Kromě těchto výhod nyní dostanete i poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup CEWE fotoknihy.

A kdy Vám dárek dorazí? Hned po uzavření a zaplacení cestovního pojištění přijde na e-mail speciální poukaz s kódem. Na webu Fotolab.cz jej můžete využít až do konce října. Vztahuje se na nákup jakékoliv fotoknihy.

Důvodů, proč si většina lidí sjednává cestovní pojištění přes internet je hodně. Jde v první řadě o rychlost, dále o navolení parametrů podle Vašeho nejlepšího uvážení a nakonec velmi jednoduchého zaplacení pojištění elektronickou cestou. Pokud jste na pojištění zapomněli, není důvod k obavám. Uzavřít jej můžete klidně i cestou na letiště.